Orientácia na zákaznika

Zastupujeme integrovaného telekomunikačného operátora, ktorý poskytuje komplexné telekomunikačné služby v najmodernejšej mobilnej a pevnej sieti na Slovensku. Prostredníctvom vysoko erudovaných predajcov chceme našim zákazníkom poskytovať cenovo výhodné, kvalitné a hodnotné služby. Pri ich predaji a ponuke vsádzame na korektnosť, komplexnosť informácii a snažíme sa nájsť riešenia „šité na mieru“ požiadaviek zákazníka. Ochotný prístup personálu a následná spokojnosť zákazníka sú pre nás kľúčové.

 

 

pic
Chceme spoznať našich zákazníkov a vyhovieť im. Ponúkame služby moderného telekomunikačného operátora.
 

 

Pracujeme v zastúpení telekomunikačného operátora. Jeho hlavnou činnosťou je poskytovať komplexné telekomunikačné služby. Zakladá si na najmodernejšej mobilnej a pevnej sieti na Slovensku. Snaha udržať si existujúcich zákazníkov a naplniť ich očakávanie je významným očakávaním. Dôsledná zákaznícka orientácia spočíva v korektnom a komplexnom súbore prehľadných informácií.

 

Dbáme na očakávania, že zákazník je prvoradý. Tomu podriaďujeme celú našu filozofiu. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá. Vždy sa preto snažíme spoznať jeho potreby a priania, ktorým sa snažíme vyhovieť.

Váš názor nás zaujíma